KONST / Litografier / Färglitografi 14733074
nr 1473 3074
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Noah´s commercial ark. Signerad, numrerad 22/290. Färglitografi, bildmått: 42x57, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:37:37
1.000 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg